Kurumsal

İstanbul Elektrikçisi, 1986 yılında başladığı serüvende bugün 30 yılı aşan tecrübesi ile Elektrik Tesisatı, Aydınlatma, Bakım Tadilatı, İnşaat Elektrikleri, Villa Tesisatı hizmetleri vermekteyiz.

30 yılı aşkın tecrübesiyle, elektrikçi denince akla ilk gelen, Türkiye’nin lider ve öncü markası İstanbul Elektrikçisi olarak Elektrik Tesisatı, Aydınlatma, Bakım Tadilatı, İnşaat Elektrikleri, Villa Tesisatı hizmetleriyle her an yanınızdayız.

İstanbul Elektrikçisi olarak, uygun fiyat politikası, %100 müşteri memnuniyeti, alanında uzman gerçek bir ekip, kurumsal ve kişisel çözümler, gerçek ekip çalışması, güncel alt yapı teknolojisi ve 30 yıllık tecrübe birikimi nedeniyle müşterilerimiz bizi tercih etmektedir.

Misyon

Faaliyet alanımızdaki yeterliliğimizle yaşama değer katan kaliteli ürünler sunmak; müşterilerimize değer verip, tedarikçilerimize değer katmak; öğrenen ve paylaşan organizasyon kültürünün rekabette etkili güç olacağının bilinciyle, çalışan memnuniyetini artırmaktır.

Vizyon

Faaliyet alanımızdaki pazarlarda; pazar ve rekabet koşulları içerisindeki müşteri beklentilerini sürekli ve kaliteli ürünlerle karşılayarak ulusal liderliğinizi devam ettirmek

WhatsApp chat
Call Now Buttonİstanbul Elektrikçisi | Ara